Termowentylatory AURORA

Termowentylatory z serii AURORA oraz RADIALIGHT

Novli sp. z o.o. jako bezpośredni importer grzejników elektrycznych (tzw. Termowentylatorów) poleca do zakupu poniższe urządzenia grzewcze.

W nie dużej i ładnej stylistycznie obudowie zawarte są urządzenia o dużej mocy grzewczej.

Wyprodukowane zostały w europejskiej fabryce z 80 letnim doświadczeniem w dziedzinie ogrzewania elektrycznego.

Urządzenia mogą być wykorzystywane do dogrzewania pomieszczeń, a niektóre mogą swobodnie służyć jako samodzielne ogrzewanie, oprócz funkcji grzewczej wybrane produkty posiadają funkcję wentylatora oraz posiadają reling do suszenia ręczników.

Z pośród wszystkich modeli możemy wyróżnić kilka serii produktowych:

FOLIO oraz FOLIO VISIO - Termowentylatory łazienkowe

Oba termowentylatory są o mocy maksymalnej 1800W - która jest używana tylko w momencie działania na czasówce. Moc minimalna 1000W jest używana gdy termowentylator działa na termostacie.

Termowentylator łazienkowy FOLIO - posiada wbudowany termostat manualny oraz czasówkę (do 60 minut), dodatkowo wyposażony jest w zintegrowany z obudową reling na ręczniki oraz haczyk.

Termowentylator łazienkowy FOLIO VISIO - posiada front z lustra, wbudowany termostat manualny oraz czasówkę (do 60 minut), dodatkowo wyposażony jest w zintegrowany z obudową reling na ręczniki oraz haczyk.

TOUCH oraz TOUCH VISIO - Termowentylatory łazienkowe z dotykowym termostatem tygodniowym

Oba termowentylatory są o mocy maksymalnej 1800W oraz mocy minimalnej 1000W wszystko jest kontrolowane za pomocą termostatu elektronicznego, to która moc jest używana zależy od różnicy temperatury w pomieszczeniu a temperatury ustawionej na termostacie.

Termowentylator do łazienki TOUCH - posiada wbudowany termostat elektroniczny z programowaniem tygodniowym oraz czujniki obecności i otwartego okna, dodatkowo wyposażony jest w zintegrowany z obudową reling na ręczniki oraz haczyk.

Termowentylator do łazienki TOUCH VISIO - posiada front z lustra, wbudowany termostat elektroniczny z programowaniem tygodniowym oraz czujniki obecności i otwartego okna, dodatkowo wyposażony jest w zintegrowany z obudową reling na ręczniki oraz haczyk.

WINDY, WINDY 2B, WINDY VISIO, - Termowentylatory łazienkowe z dotykowym termostatem tygodniowym

Trzy termowentylatory są o mocy maksymalnej 1800W oraz mocy minimalnej 1000W wszystko jest kontrolowane za pomocą termostatu elektronicznego, to która moc jest używana zależy od różnicy temperatury w pomieszczeniu a temperatury ustawionej na termostacie.

Termowentylator łazienkowy WINDY - posiada wbudowany termostat elektroniczny z programowaniem tygodniowym oraz czujniki obecności i otwartego okna.

Termowentylator łazienkowy WINDY 2B - posiada wbudowany termostat elektroniczny z programowaniem tygodniowym oraz czujniki obecności i otwartego okna, dodatkowo wyposażony jest w reling na ręczniki.

Termowentylator łazienkowy WINDY VISIO - posiada front z lustra, wbudowany termostat elektroniczny z programowaniem tygodniowym oraz czujniki obecności i otwartego okna, dodatkowo wyposażony jest w reling na ręczniki.

CES 5000 - Termowentylator do łazienki

Termowentylator łazienkowy CES5000 - metalowy obudowa, posiada wbudowany termostat manualny, moc grzewcza 200W.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry