Grzejniki łazienkowe elektryczne

Grzejniki elektryczne łazienkowe

Jakie ogrzewanie elektryczne do łazienek wybrać?

Firma Novli sp. z o.o. na terenie Polski, jest wyłącznym dystrybutorem grzejników elektrycznych łazienkowych od:

Radialight,

Aurora,

Thermal Technology,

Genius Carbon.

W naszej ofercie znajduje się szereg rozwiązań najwyższej jakości. Pragnąc zapewniać komfort i przyjemne ciepło na lata, nawiązujemy współpracę wyłącznie z renomowanymi producentami elektrycznych systemów grzewczych.

Nowoczesne i ozdobne elektryczne grzejniki łazienkowe

Właściwy dobór ogrzewania do warunków w pomieszczeniu jest kluczowy dla zapewnienia wysokiego komfortu użytkowania. Szczególnym wyzwaniem bywa ogrzewanie łazienki, od którego oczekujemy zdecydowanie więcej niż w innych częściach domu.

Temperatura w łazience powinna być zawsze o kilka stopni wyższa niż w pozostałych pomieszczeniach, aby ograniczyć odczucie chłodu tuż po wyjściu spod prysznica lub z wanny. Dodatkowym wyzwaniem jest usuwanie nadmiaru wilgoci, która w naturalny sposób występuje w tej niewielkiej przestrzeni. Świetnym rozwiązaniem okazują się elektryczne grzejniki łazienkowe.

Czym się wyróżnia ogrzewanie elektryczne do łazienek?

Przede wszystkim, jest niezmiernie praktyczne i łatwe w montażu. Nie wymaga rozbudowanych instalacji, a także gwarantuje szybkie nagrzewanie pomieszczenia, sprawne utrzymywanie oczekiwanej temperatury, a także zmniejszanie poziomu wilgotności. Ponadto nowoczesne i energooszczędne grzejniki łazienkowe zasilane elektrycznością są wydajne, a także bezpieczne dla użytkowników i środowiska naturalnego.

Najlepszy wybór w zasięgu ręki – elektryczne grzejniki, termowentylatory i suszarki łazienkowe

W naszym sklepie można znaleźć szereg energooszczędnych grzejników łazienkowych dostosowanych do różnych potrzeb.

Elektryczne grzejniki i suszarki łazienkowe w jednym, pozwalają na utrzymanie optymalnej temperatury we wnętrzu, a także szybkie i skuteczne wysuszenie ręczników. Wyróżnia je często estetyczny design, który pasuje równocześnie do przestrzeni klasycznych, jak i nowoczesnych. Do najciekawszych produktów tego typu w naszej ofercie zaliczają się grzejniki łazienkowe Deva, Acanto i Helisea.

Ciekawym typem elektrycznego ogrzewania łazienkowego są termowentylatory, sprawnie podnoszące i utrzymujące temperaturę we wnętrzach oraz często pełniące funkcję suszarki. Jednym z najlepszych produktów jest termowentylator łazienkowy TOUCH oraz WINDY.

Z kolei elektryczne łazienkowe promienniki ciepła można wykorzystać zawsze, gdy potrzebujemy szybko podnieść temperaturę konkretnej przestrzeni. Pozwalają na precyzyjne ukierunkowanie promieniowania, dlatego nie ma potrzeby ogrzewania całej łazienki. Świetnie sprawdzają się zatem na przykład w miejscu, w którym kąpiemy lub przebieramy niemowlęta.

Elektryczne ogrzewanie łazienkowe można również schować w podłodze lub w ścianie. W ofercie firmy Novli znajdują się elektryczne maty grzewcze do ogrzewania ściennego pod glazurę, które potrafią pełnić rolę ogrzewania głównego lub uzupełniającego do łazienek. Błyskawiczne ogrzewanie glazury do 50-60 stopni Celsjusza pozwala na szybkie podniesienie temperatury w całej łazience. W naszej ofercie posiadamy również maty do ogrzewania podłogowego.

Istnieją energooszczędne grzejniki łazienkowe łączące różne funkcje, np. panel na podczerwień z termowentylatorem DEVA. Dzięki nim, można szybko nagrzać pomieszczenie i sprawnie utrzymać w nim temperaturę. Dodatkowo, niejeden energooszczędny grzejnik łazienkowy wyróżnia się ciekawym i nowoczesnym wzornictwem, które przykuwa wzrok i stanowi prawdziwą dekorację wnętrza.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry