Przemysłowe, tarasowe panele na podczerwień

Przemysłowe, tarasowe panele na podczerwień

W niniejszej kategorii znajdą państwo panele na podczerwień które zostały wybrane z całej naszej gamy produktowej specjalnie do ogrzewania tarasów, patia, ogrodów zimowych, werand, kościołów, hal produkcyjnych, magazynów oraz wielu innych miejsc. Poniżej znajduje się opis podzielony na dwie sekcje tarasowe panele na podczerwień wykorzystujące nisko temperaturowy element grzewczy oraz przemysłowe panele na podczerwień które działają wyższą temperaturą.

Dzięki ogrzewaniu podczerwienią zastosowaną w tych urządzeniach ogrzewamy bezpośrednio nas a nie powietrze, dzięki czemu straty ciepła związane z ogrzewaniem powietrza są w tym systemie zoptymalizowane. Ogrzewanie na podczerwień ma to do siebie że nie jest pochłaniane przez powietrze, ciepło jest transportowane do mebli lub osób które znajdują się w jego zasięgu i w momencie kontaktu uwalniają ciepło do pomieszczenia, dodatkowo osoby znajdujące się w bezpośrednim zasięgu działania urządzenia odczuwają przyjemne ciepło mimo iż w pomieszczeniu jest niska temperatura.

Tarasowe panele na podczerwień

Urządzenia idealne do ogrzewania tymczasowego, uruchamiane są tylko w momencie gdy przebywamy w danym pomieszczeniu. Dzięki nim możemy przedłużyć przebywanie na zabudowanej części tarasu wczesną wiosną lub późną jesienią, dzięki czemu możemy korzystać z pomieszczeń nawet w chłodniejsze dni.

ECOSUN TH - to idealne rozwiązanie do ogrzewania lub dogrzewania pomieszczeń takich jak zabudowane tarasy, ogrody zimowe, patia, werandy oraz kościoły. Dzięki niskiej temperaturze oraz braku emisji widzialnego światła ECOSUN TH nie będzie zaburzał atmosfery pomieszczenia a jedynie dawał ciepło. Możliwość montażu na ścianie (pionowo lub poziomo) lub na suficie. Produkt wyposażony jest również w mocowanie o regulowanym kącie nachylenia.

RADIALIGHT THERMO BT39 - nisko temperaturowa wersja idealna do sufitowego ogrzewania lub dogrzewania pomieszczeń takich jak zabudowane tarasy, patia, ogrody zimowe, werandy oraz kościoły. Montaż sufitowy dzięki załączonym mocowaniom. THERMO posiada bardzo solidną obudowę oraz promiennik na podczerwień o dużej powierzchni grzewczej co w połączeniu z małą mocą jest wstanie stworzyć nam przyjemną strefę grzewczą.

Przemysłowe panele na podczerwień

Urządzenia idealne do ogrzewania punktowego bądź strefowego dużych pomieszczeń które nie wymagają cało-powierzchniowego ogrzewania, a jedynie wybranej strefy w której np. przebywają pracownicy. Takimi pomieszczeniami są np. magazyny lub hale produkcyjne gdzie nie potrzebujemy grzać całej hali, a jedynie jej fragment, dzięki czemu możemy zaoszczędzić duże ilości energii oraz uzyskiwanie ciepła dokładnie tam gdzie jest to wymagane lub potrzebne.

RADIALIGHT THERMO modele HT - wysokotemperaturowa wersja idealna do ogrzewania wyższych pomieszczeń takich jak magazyny, warsztaty, hale produkcyjne, lokale użytkowe, sklepy oraz na zewnątrz pod zadaszeniem. Dzięki montażowi sufitowemu oraz trzem mocą przemysłowych panele na podczerwień THERMO możemy zastosować w różnych pomieszczeniach na różnych wysokościach. Modułowy system sprawia że możemy wykonywać montaż w etapach i dokupywać kolejne elementy w razie potrzeby bez konieczności zakupu całego systemy od razu.

ECOSUN S+ - występują w trzech wersjach standardowa, short oraz anticor.

Wersja ECOSUN S+ standardowa przemysłowych paneli na podczerwień ma możliwość montażu sufitowego oraz ściennego za pomocą mocowania ściennego (do zakupu osobno). Jest do użytku wewnętrznego w pomieszczeniach takich jak magazyny, hale produkcyjne, warsztaty, lokale użytkowe, sklepy jako ogrzewanie na podczerwień.

Wersja ECOSUN S+ short jest krótszą wersją standardowych paneli na podczerwień ECOSUN S+ dzięki czemu jest idealnym uzupełnieniem ogrzewania przemysłowego na podczerwień.

Wersja ECOSUN S+ anticor przemysłowych paneli na podczerwień ma również możliwość montażu sufitowego oraz ściennego (mocowanie do zakupu osobno). Natomiast dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki antykorozyjnej jest możliwe stosowanie go również na zewnątrz pod zadaszeniem dzięki czemu jest to bardziej wszechstronna wersja.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz