Domowe, biurowe panele na podczerwień

Domowe, biurowe panele na podczerwień

W niniejszej kategorii znajdą państwo grzejniki oraz panele na podczerwień które zostały wybrane z całej naszej gamy produktowej specjalnie do ogrzewania mieszkań, domów, biur, hoteli, restauracji, domków letniskowych oraz wielu innych miejsc. Poniżej znajduje się opis podzielony na dwie sekcje grzejniki elektryczne wykorzystujące podczerwień jako główny sposób działania wspomaganego naturalną konwekcją oraz panele na podczerwień które działają samą podczerwienią.

Na wstępie kilka słów wyjaśnienia dlaczego samo ogrzewanie na podczerwień nie w każdych warunkach będzie tak samo efektywne. W pomieszczeniach nie ocieplonych lub słabo ocieplonych promieniowanie cieplne zwane podczerwienią nie jest w stanie odpowiednio zakumulować się w ścinach przez co ogrzewanie na podczerwień, które nie jest wspierane przez konwekcje będzie zużywać dużo więcej prądu lub w skrajnych przypadkach nie dogrzeje nam danego pomieszczenia do pożądanej temperatury. Aby zrównoważyć duże straty cieplne w budynkach źle lub w ogóle nie ocieplonych należałoby znacznie zwiększyć moc paneli działających tylko podczerwienią w porównaniu do grzejników na podczerwień działających również konwekcją.Najlepsze ogrzewanie na podczerwień - grzejnik KLIMA

Domowo biurowe grzejniki na podczerwień

Domowe grzejniki wykorzystujące podczerwień jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczenia dodatkowo wspomagane przez bardzo wydajny dodatkowy aluminiowy element grzewczy dzięki któremu uzyskujemy naturalną konwekcję. Grzejniki z serii KLIMA, DEKO są najbardziej energooszczędnymi grzejnikami w naszej ofercie co potwierdziły prowadzone przez naszą firmę testy, które odbywały się przez dwa sezony grzewcze. Wielu klientów również wzięło udział w tych testach i polecali je swojej rodzinie oraz znajomym.

Grzejniki na podczerwień DEKOGrzejniki na podczerwień używane w mieszkaniach, domach, domkach letniskowych, biurach, restauracjach oraz hotelach.

Grzejniki z serii KLIMA oraz DEKO zostały zaprojektowane jako ogrzewanie pokojowe, posiadają wbudowane termostaty (KLIMA - elektroniczny, a DEKO - manualny). Posiadają IP24 z tego też powodu DEKO może być używane również w łazience, a KLIMA posiada specjalny model przeznaczony do łazienek - wyposażony jest on w reling.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ <KLIKNIJ>

Domowo biurowe panele na podczerwień

W naszej ofercie jest duży wybór paneli na podczerwień do użytku domowego.

Posiadamy następujące panele grzewcze:

Włoskiej firmy ERMETE GIUDICI - jedyne modele wyposażone w wbudowany termostat w standardzie: HALOS 15 (do montażu ściennego lub przenośny na nóżce), ACANTO oraz HELISEA (łazienkowe panele grzewcze do montażu ściennego)

Włoskiej firmy THERMAL TECHNOLOGY - specjalna ekskluzywna seria paneli na podczerwień domowych oraz łazienkowych, modele ceramiczne ARIES oraz HYDRA, modele metalowe AQUARIUS oraz SAGITTA, model specjalnie zaprojektowany dla biur Sufitowy panel mieszczący się w suficie ARMSTRONGA. Modele HYDRA oraz SAGITTA mogą być wyposażone w wbudowane termostat oraz mają możliwość dołączenia relingów dzięki czemu możemy je stosować w łazienkach. AQUARIUS został specjalnie zaprojektowany z myślą o łazienkach.

Austriackiej firmy INFRAPOWER GMBH - modele BASIC (najtańsze panele do montażu ściennego oraz sufitowego), STANDARD (panele w białej ramce do montażu ściennego oraz sufitowego), LUX (panele o froncie z lustra oraz szklane - białe lub czarne szkło)

Czeskiej firmy FENIX - modele ECOSUN U (do montażu sufitowego) oraz ECOSUN U+ (do montażu ściennego oraz sufitowego)

Polskie panele na podczerwień - RADIUS+ (do montażu ściennego oraz sufitowego)

Wszystkie wyżej wymienione panele na podczerwień używane w mieszkaniach, domach, domkach letniskowych, biurach, restauracjach oraz hotelach.

Panele na podczerwień oraz grzejniki na podczerwień wykorzystujące podczerwień oraz naturalną konwekcje

Urządzeniami które wykorzystują ogrzewanie na podczerwień oraz są wspierane przez ogrzewanie konwekcyjne to grzejniki KLIMA, DEKO, HALOS 15, HYDRA, SAGITTA. Dodatkowo urządzenia ACANTO, HELISEA, ARIES, AQUARIUS, BASIC (tylko przy montażu ściennym z uchwytami montażowymi). Ich wydajność w porównaniu do urządzeń wykorzystujących samą podczerwień jest porównywalna ale zużycie energii w takich samych warunkach będzie znacznie mniejsza.

Najlepsze grzejniki na podczerwień KLIMA oraz DEKO - posiadają dwa elementy grzewcze bardzo wydajne, dzięki czemu działają głównie podczerwienią która zużywa tylko 15% nominalnej mocy urządzenia a konwekcja jest dołączana w momencie gdy sama podczerwień jest nie wystarczająca, wszystko to odbywa się automatycznie poprzez wbudowane termostaty (DEKO - manualny, a KLIMA - elektroniczny)

Panel na podczerwień HALOS 15 - posiada jeden element grzewczy ale dzięki ukształtowaniu obudowy wokół promiennika krąży powietrze, które ogrzewa się od niego i zaczyna powstawać naturalna konwekcja.

Panele na podczerwień HYDRA oraz SAGITTA - posiadają specjalnie zaprojektowaną obudowę oraz specjalnie rozmieszczone elementy grzewcze z włókna węglowego, które oddają ciepło do pomieszczenia w postaci fal cieplnych (podczerwieni) oraz ogrzewają konwekcją dzięki powietrzu przepływającym wewnątrz grzejnika.

Panele na podczerwień ACANTO oraz HELISEA wykorzystują konwekcję w sposób wtórny gdy jedna strona grzejnika jest skierowana w kierunku ściany ogrzewają ją, co powoduje że powietrze przepływające pomiędzy grzejnikiem a ścianą zaczyna się ogrzewać i tworzy się naturalna konwekcja.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz