Energooszczędne grzejniki na podczerwień

Energooszczędne grzejniki na podczerwień

W niniejszej kategorii znajdą państwo najbardziej energooszczędne grzejniki oraz panele na podczerwień które zostały wybrane z całej naszej gamy produktowej. Wszystkie urządzenia były testowana przez dwa sezony grzewcze dzięki czemu mamy pewność że grzejniki na podczerwień przedstawione w poniższej kategorii charakteryzują się najlepszą skutecznością oraz efektywnością, a co za tym idzie są najbardziej energooszczędne. W testach brały udział urządzenia o podobnej mocy umieszczone zawsze w tym samym pomieszczeniu. Dodatkowo dzięki uprzejmości naszych klientów otrzymywaliśmy informacje oraz opinie na temat wszystkich urządzeń z naszej oferty dzięki czemu możemy zaprezentować właśnie te które okazały się najlepsze.

Domowe energooszczędne grzejniki na podczerwień z serii RADIALIGHT

Grzejniki na podczerwień - KlimaGrzejnik na podczerwień KLIMA

Bezkonkurencyjny zwycięzca naszego testu. Najlepszy produkt w naszej ofercie dzięki dwóm sposobom ogrzewania oraz wbudowanemu inteligentnemu termostatowi który będzie idealnie utrzymywać zadaną temperaturę w pomieszczeniu. Wszystkie pozostałe grzejnik na podczerwień mają bardzo dużą bezwładność przez co temperatura w pomieszczeniu nie jest stała. Temperatura utrzymywana przez grzejnik na podczerwień KLIMA jest zawsze na zbliżonym poziomie, maksymalne różnica to 0,2oC a na standardowych urządzeniach to nawet 0,5oC do 1oC (w zależności od zastosowanego termostatu) co powoduje znaczny dyskomfort.

Seria Klima to nowoczesne elektryczne grzejniki promiennikowo-konwekcyjne w eleganckiej obudowie, z dwoma bardzo wydajnymi elementami grzejnymi. Element aluminiowy szybko ogrzewa pokój do żądanej temperatury i równocześnie niezwłocznie reaguje na jej zmiany. Grzejnik na podczerwień klima 2Z kolei promieniowanie podczerwone zapewnia ciągłe przekazywanie ciepła z powierzchni czołowej grzejnika. Urządzenia pracują ze zmienną mocą – w trybie promieniowania pobierają tylko ok. 15% swojej mocy nominalnej (np. Klima 1000 W jedynie ok. 150 W). Wbudowany elektroniczny termostat sam dobiera element grzewczy, którym grzejnik ma w danym momencie pracować. Priorytetem dla grzejnika jest praca frontem czyli panelem na podczerwień. Grzejnik zawsze najpierw próbuje ogrzać pomieszczenie mniejszą mocą. KLIMA to idealne odwzorowanie grzejników wodnych, ten energooszczędny grzejnik elektryczny potrafi tylko dogrzewać element grzewczy. Przy małych różnicach temperatur wbudowany termostat KLIMA nie załącza grzejnika dopóki element grzewczy jest ciepły, gdy element grzewczy zaczyna stygnąć, grzejnik tylko go dogrzewa. Nad wszystkim czuwa inteligentny termostat, który również ma możliwość programowania oraz odczytu temperatury wewnętrznej. Jest wyposażony w czujnik ruchu i otwartego okna oraz miernik zużycia energii.

Grzejnik na podczerwień - Deko

Bardzo wydajna technologia od RADIALIGHT w zaledwie 40 cm szerokości.Grzjenik na podczerweń DEKO

Jego pionowa sylwetka o gładkich i eleganckich liniach natychmiast was zachwyci.

Grzejnik elektryczny DEKO ma opływowy, smukły kształt w kolorze białym pasującym do każdego wnętrza.

To tylko 43 cm szerokości i 120 cm wysokości, te idealne proporcje tworzą wysokiej klasy design idealnie komponujący się w każdym domu.

Grzejnik hybrydowy DEKO ma tylko 8 cm grubości, jest znacznie szczuplejszy i bardziej płaski niż jakikolwiek inny grzejnik elektryczny lub wodny.

Łatwy w instalacji, jest dyskretny i elegancki może bez przeszkód służyć jako dodatek wystroju wnętrz.

Grzejnik elektryczny DEKO jest pionową i wcześniejszą wersją grzejników elektrycznych KLIMA, różnią się typem zastosowanych termostatów i obydwa posiadają Technologię Hybrydową - innymi słowy, dwa różne systemy ogrzewania w jednym produkcie:

◌ Ogrzewanie konwekcyjne - element aluminiowy, który szybko ogrzewa pokój do temperatury pożądanej i równocześnie szybko reagujący na zmiany temperatur.

◌ Ogrzewanie promieniowaniem podczerwonym - które zapewnia ciągłe przekazywanie przyjemnego ciepła z powierzchni czołowej grzejnika, tak jak promienie słoneczne.

Grzejnik elektryczny DEKO, pobór mocy - tryb hybrydowy: 1000 W - tryb podczerwień: 220 W (pomieszczenie do 12-15 m2)

Grzejnik DEKO może być również stosowany w łazienkach

Domowy energooszczędny panel na podczerwień z serii AURORA

Panel na podczerwień - Halos 15panel na podczerwień Halos 15

Z pośród wszystkich testowanych przez nas paneli na podczerwień Halos 15 okazał się najlepszy pod wieloma względami. Jedną z tych rzeczy jest używanie Halos 15 powieszonego na ścianie lub jako przenośnego dzięki załączonej nóżce. Grzejnik na podczerwień posiada również wbudowany termostat oraz regulowaną moc 750W lub 1500W dzięki czemu możemy go zastosować nawet do większych pomieszczeń gdzie musielibyśmy zastosować dwa standardowe panele na podczerwień. Kolejną zaletą jest bardzo szybko nagrzewający się element grzewczy który osiąga swoją temperaturę pracy już po kilkunastu sekundach i natychmiast zaczyna oddawać ciepło do pomieszczenia w przeciwieństwie do standardowych paneli na podczerwień które potrzebują niekiedy nawet kilkunastu minut zanim osiągną swoją optymalną temperaturę.

Panele na podczerwień Halos 15 testowane były również przez naszych klientów którzy kupili kiedyś panele na podczerwień a potrzebowali czegoś na dogrzanie pomieszczeń w których zwykłe panele nie dawały sobie rady (źle lub bardzo słabo ocieplone). Halos 15 osiągnął pożądaną temperaturę przy mniejszym zużyciu energii.

Łazienkowe energooszczędne grzejniki na podczerwień z serii Radialight

Grzejnik na podczerwień - Klima 7 ASłazienkowy panel na podczerwień KLIMA 7 AS

Grzejnik Klima 7 AS jest to specjalna wersja grzejnika Klima 7 wyposażona dodatkowo w reling dzięki czemu jest idealny do łazienek o wielkości do 8 metrów kwadratowych. A ze względu że grzejniki z tej serii charakteryzują się najniższym zużyciem energii, idealnie sprawdzi się w każdej łazience.

Grzejnik na podczerwień Klima 7 AS wyposażony jest w bardzo czuły termostat który będzie starał się utrzymywać dokładnie ustawioną temperaturę dzięki czemu mamy pewność że temperatura w naszej łazience będzie zawsze taka jaką chcemy.

Panel na podczerwień który ogrzewa nam pomieszczenie w tej wersji może służyć również jako idealny sposób na suszenie ręczników po kąpieli.

Panel na podczerwień - AcantoPanel na podczerwień ACANTO

Największą zaletą grzejnika na podczerwień Acanto jest to że posiada wbudowany termostat oraz czasówkę 15, 30, 60, 120 minutową. Na termostacie ustawiamy temperaturę którą chcemy utrzymywać w łazience, a gdy chcemy podnieść temperaturę w pomieszczeniu np. przed kąpielą lub chcemy ogrzać ręczniki przed kąpielą lub wysuszyć ręczniki po kąpieli możemy wykorzystać do tego czasówkę, która po uruchomieniu nie pilnuje termostatu tylko działa przez określony czas.

Grzejnik na podczerwień Acanto jest idealny do małej łazienki. Element grzewczy grzeje na obie strony a dzięki temu że przymocowany jest na czterech uchwytach do ściany, ściana jest również ogrzewana a temperatura jest oddawana do pomieszczenia. Druga strona panela na podczerwień ogrzewa pomieszczenie lub można na relingach zespolonych z obudową suszyć ręczniki.

Panel na podczerwień - HeliseaPanel na podczerwień HELISEA

Największą zaletą grzejnika na podczerwień Helisea jest to, że posiada wbudowany termostat oraz czasówkę 15, 30, 60, 120 minutową. Na termostacie ustawiamy temperaturę, którą chcemy utrzymywać w łazience, a jak chcemy podnieść temperaturę w pomieszczeniu np. przed kąpielą lub chcemy ogrzać ręczniki przed kąpielą lub wysuszyć ręczniki po kąpieli możemy wykorzystać do tego czasówkę, która po uruchomieniu nie pilnuje termostatu tylko działa przez określony czas.

Grzejnik na podczerwień Helisea jest idealny do małej łazienki. Element grzewczy grzeje na obie strony a dzięki temu że przymocowany jest na dwóch ruchomych uchwytach do ściany, jedna strona ogrzewa pomieszczeni a druga strona panela na podczerwień może służyć jako suszarka do ręczników.

Relingi w tej wersji są po obu stronach grzejnika na podczerwień Helisea.

Grzejniki na podczerwień ACANTO oraz HELISEA - ogrzewają pomieszczenie poprzez promienie podczerwone które wnika w ściany dzięki czemu temperatura w pomieszczeniu jest stała. Poniżej zamieszczamy zdjęcia zrobione przy użyciu kamery termowizyjnej, na lewym zdjęciu zobaczyć możemy równomiernie rozgrzaną powierzchnię elektrycznego grzejnika łazienkowego HELISEA, na środkowym zdjęciu zobaczyć możemy ogrzaną ścianę za grzejnikiem w raz z grzejnikiem, na prawym zdjęciu widzimy samą ścianę oraz ślad oddanego ciepła z grzejnika.

Panel na podczrwrień helisea - w termowizji Panel na podczrwrień Helisea - w termowizji 2 Panel na podczrwrień Helisea - w termowizji

Temperatura powierzchni łazienkowych energooszczędnych paneli na podczerwień ACANTO oraz HELISEA to maksymalnie 85 stopni.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz